II Krajowa Konferencja Nano i Mikromechaniki w Krasiczynie

templates/nanofun/photo/Promocja_wyjazdy_warsztaty_szkolenia/Krasiczyn_AN/P1000194_scal.JPGW dniach 5-8 lipca 2010 na II Krajowej Konferencji Nano i Mikromechaniki w Krasiczynie dr Anna Niedźwiecka jako prelegent zaproszony wygłosiła referat plenarny jednocześnie reklamując projekt „Krajowe Laboratorium Multidyscyplinarne Nanomateriałów Funkcjonalnych – NanoFun”. Uczestnikami konferencji byli przedstawiciele polskiego środowiska naukowego (ponad 150 osób) z wyższych uczelni: uniwersytetów oraz politechnik, jak również instytutów Polskiej Akademii Nauk oraz goście zagraniczni. Zgromadzonym uczestnikom konferencji przedstawiono następujące informacje o projekcie: zakres inwestycji infrastrukturalnej ufundowanej ze środków EFRR w ramach POIG 2.2, terminarz uruchomień poszczególnych elementów nowego instrumentarium badawczego, zasad jego funkcjonowania oraz zaproszenie do współpracy.