Konferencja „ISMOS” w Kanadzie

templates/nanofun/photo/Promocja_wyjazdy_warsztaty_szkolenia/Kanada_geolodzy/Kanada_2011_Wolicka.JPGW dniach 13 – 15 czerwca 2011 odbyła się konferencja „International Symposium on Applied Microbiology and Molecular Biology in Oil Systems” w Calagary (Kanada), podczas której projekt NanoFun reklamowany był przez przedstawicieli Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego. Przedstawicielami byli dr Dorota Wolicka i dr Andrzej Borkowski oraz dwie doktorantki: Agnieszka Gójska oraz Ludwina Jarzynowska.

W sympozjum uczestniczyli nie tylko pracownicy naukowi z różnych placówek na całym świecie, ale również przedstawiciele firm zajmujący się wydobyciem, eksploatacją i intensyfikacją procesów mikrobiologicznych w złożach ropy naftowej.